| PringAloe a întrebat:

Ce produs imi recomandați pentru astuparea unor găuri de 1-5cm diametru dintr-un perete de rigips?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Pentru gaurile mici e suficient superrigips-ul, pentru gauri mai marisoare spuma poliuretanica si apoi superrigips, pentru cele mai mari, o bucata de rigips si un profil fixat in spatele placii, plasa de armare si superrigips.

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Pari ori 1 ori 5....Baga niște glet dacă nu ai gumahee hee

| PringAloe explică (pentru Catrice):

Sunt multiple gauri care variaza ca si diametru respectiv 1-5cm din cauza modificarii unor instalatii al centralei, in urma acestei modificari au rezultat multiple gauri provocate de diferite suruburi, tevi etc happy,

| Catrice a răspuns (pentru PringAloe):

Meh dacă e multe, bagi glet, finisezi acolo frumos sa nu se vadă, dai cu var și aia e.

| dinaprilie a răspuns:

Tot rigips, bucatee de perete pentru gauri mai mari si/sau ghips cu plasa.