| sweetys a întrebat:

Ce solutii de stropit pomii stiti? Nu am mai stropit de 3 ani pomii fiindca nu am fost in tara. Era o solutie cu care se stropea inainte sa dea floarea, cand incepeau sa se dezvolte fructele si dupa ce cadea frunza la pomi, dar nu mai stiu cum se numeste. Si pentru cei din Constanta de unde as putea sa cumpar. Fundita

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

La toate aceste intrebari poti obtine raspunsurile dorite chiar la centrul care vinde solutiile.

| Florentina9210 a răspuns:

Tata ii stropeste cu Systane.