| alexandrubt13 a întrebat:

Cea mai buna saltea de dormit, ce spuneti de una superortopedica? Ma intereseaza una mai tare, o recomandare serioasa, multumesc! Eventual o marca, un magazin online.

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Ce ma bucur ca ai intrebat asta. Stiu! Saltea superortopedica de la Saltex. Am. Foarte buna pentru coloana. Si nu numai.

| Tudy000 a răspuns:

Incearca Timflex au servicii si oferte destul de bune, am saltea superortopedica cu memory de la ei si e superba, cam de 2 luni am luat-o, poti sa-ti iei efectiv pe ce marime vrei tu si daca sunt marimi ciudate fac si din alea si dureaza undeva spre 2 saptamani sa ti-o livreze pentru ca sunt facute la comanda si aduse din Italia.