| dolores_4478 a întrebat:

Cine are capsuni agatatoare? Se inalta tare? Cresc multe fructe?

5 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Poti sa faci oricare soi de capsune sa creasca in sus daca ai dirijezi si legi de suport dar nu exista soiuri acatatoare, reclamele in reviste sunt doar ca sa scoata banii din buzunarul oamenilor
am fost si eu tentata sa cumpar dar m-am documentat pe internet si m-am lamurit cum stau lucrurile

| Fantoma_1807 a răspuns:

Dacă sînt din acele mult lăudate, nu te sfătuiesc, eu m-am fript şi nu au crescut deloc sau topit pur şi simplu cînd le-am plantat.

| Diana6185 a răspuns:

Daca ai vazut o reclama intr-o revista sau un ziar cu niste capsuni agatatoare la comanda te sfatuiesc sa nu le cumperi pentru ca le-am achizitionat si eu dar nu cresc deloc!

| dolores_4478 explică:

Da, intr-un ziar am vazut, iar tata vrea sa le cumpere, iar mama i-a spus ca nu cresc...

| mitica_3688 a răspuns:

Si eu am fost pacalit, asa ca nu te sfatuiesc sa cumperi.