| deearrr a întrebat:

Cine imi poate recomanda un CURATATOR DE SCAME BUN si de CALITATE la un pret rezonabil! din pacate mi-am comandat recent unul de pe okazii si s-a stricat dupa a doua utilizre,nu avea nici garantie,nimic, si nu avea aproape nici un efect...am dat 40 de lei pe el degeaba!(multumesc), DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Cat? 40 de lei? Eu am cumparat unul, ce-i drept, manual, cu 3 lei. E chiar simpla ideea: il tii de maner iar in fata are un tub care se roteste, iar pe tub este o banda adeziva care culege toate scamele. Cand banda nu mai are aderenta, o dai jos, si iti mai raman urmatoarele 9 straturi. Cand primul tub e gata, mai ai unul de rezerva, totul la doar 3 lei.

| elysi a răspuns:

Si eu am avut tot unul manual, cu banda adeziva cu rezerve. L-am luat de la Ikea.

| KiraXander a răspuns:

Comanda de pe net ca nu sunt scumpe