| xesusn a întrebat:

Ce Iphone sa aleg? Care e mai de calitate si la un pret mai rezonabil?big grin Funda!

Răspuns Câştigător
| KimHyeSeok a răspuns:

IPhone 2. E de calitate buna. Si un pret foarte bun. 10-12 milioane. Pe cand celelalte pot ajunge intre 20-25. Sper ca te-am ajutat. Funda?:*

7 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

IPhone 4 e foarte bun, dar e scump.

Eu te sfătuiesc să nu iei Apple, ci Samsung.

Iată de ce :
Samsung are sistemul de operare „Android" iar Apple are „IOS".
Deși MAC e mai bun, vei fi limitat la capitolul „aplicații". Pe Android Market sunt 2 categorii de aplicații (gratuite și cu plată) care nu se schimbă. Pe App Store aplicațiile gratuite vor fi cu plată de la un anumit timp. Deci, e mai avantajos cu Android.

Dacă dorești Apple poți lua liniștit iPhone 4 (sau 5) dacă ai bani. Pe un iPhone 2 jocurile pot sacada, și nu vor merge jocuri 3D de tip NFS Most Wanted (nu sunt sigur, dar cred că niciun joc 3D ca lumea nu merge pe iPhone 2).

Acum, depinde pentru ce ai nevoie de telefon. E alegerea ta.

Totuși, eu recomand Samsung Galaxy S2 în loc de iPhone 2. Prețul e aproape identic, dar Samsung e mai bun (mă refer la viteză, procesor, etc...). Pe S2 merge orice joc perfect.

| xesusn explică (pentru SonicAndrei):

Mersi.E putin chestia de bani si de asta am vrut sa aflu ca astea Iphone 4 si mai sus sunt cam scumpe big grin
Multumesc pentru informatie happy

| 0x11111051 a răspuns:

эммм, de calitate? Niciodata n-am auzit de asa iphone.

| xesusn explică:

Multumesc happy

| Porttocalaaa a răspuns:

4 e cel mai calitativ. Are si un aspect placut, si iti permite sa instalez mult mai multe aplicatii pe el gratuit decat la Iphone 5 la care iti trebuie o gramada de bani. Sau Iphone 3g e destul de dragut si mai accesibil.

| AndreiFilipoo a răspuns:

Samsung Galaxy S2! Ai incredere in mine...

| xesusn explică (pentru AndreiFilipoo):

Nu imi place mie modelul big grin