| Awkesna a întrebat:

Cine imi spune si mie cum se joaca ourWorld primeste funa+vot!

3 răspunsuri:
| Slavic a răspuns:

Poti citii ce scriu astia pe aici... poate te ajuta:D.
http://www.google.ro/......http?/url

| qMisaki a răspuns:

Informatii
Un joc ca nici unul altul, Ourworld este un spatiu unde iti faci prieteni, colinzi magazine si iti cumperi haine frumoase, dansezi in cluburi, joci alte jocuri integrate in acest super joc, iti inviti prietenii sa vizionati clipurile preferate de pe youtube, un joc minunat care necesita cunoasterea limbii engleze.
http://4.bp.blogspot.com/......h/Game.jpg
OurWorld este un joc in care poti face tooooot ce vrei.E ca in lumea reala.
Cum iti faci cont?
1.intra pe ourworld.
2.Click sus pe "Not a member? Click here! "
3. Apasa pe " Click here to play "
4.Alege-ti avatarul.
5.Da pe select guy/ girl.
Cum se joaca?
1. Vezi ca apare acum o fata cu parul verde in fata ta? Trebuie sa dai pe X-ul de sus ( ca sa inchizi, dar iti va folosi si ea la ceva mai tarziu ).
2.Sus scrie " the boarwalk " adica unde esti tu, locatia. Mai sunt inca 12 loacatii si infiecare se afla cate 4-5 locuri unde sa mergi.
3. Apoi, scrie " games ". Aici sunt jocurile pe care le poti juca ( all games, PopCap arcade si ourWorld Exclusives ). ^_^
4. Apoi, apare o fata / baiat si numele tau de ex. guest280.Acolo sunt : hainele tale, cum sa-ti s chimbi lookul, cooments, about, etc.
5. Dupa stea, scrie " level 1" adica nivelul tau. Daca apesi clik pe el iti apare " level map " si " 5 flow to level up " adica cati flow mai ai pana sa ai niveleul 2.
6. Duuuuupa toate astea, scrie get gems si free gems. Aici sunt cristalele verzi. Sunt doua feluri de bani : conis si gems.( conis sunt cei mai multi ).
7.Jos, scrie pe un cerculet "10 flow " si " level up ". Acolo sunt "punctele ca sa teci niveleul. Iti trebuie din ce in ce mai multe ca sa treci nivelul. Dupa ce apesi pe le, apare 3 variante ca se le consumi. tu apesi pe una.
8.Scrie " don't lose your stuf " si " save". U apesi pe save si iti scrii acolo numele, e-mailul, etc.Acum ai un nou nume daca ai observat ( numele ste sub avatarul ales ).
9.Sunt cateava cerculete cu omulti albastri, verzi, etc. Apei pe ele si faci incet, incet flow adica puncetle ca se treci niveleul.
10.Nu poti face nimic dac nu ai verificat e-mailul ( du-te la yahoo mail, gmail, ce ai tu. ).
11. Verifica-l.
12. Este apoi un oval alb ( aici poti sa scrii si sa comunici cu ceilalti jucatori.
Mai multe informatii pe siteul : http://www.ourgemcodes.com/
Sper ca vei putea descoperi ce joc extraordinar este ourWorld.
Pwp!

| crysul a răspuns:

Mai simplu daca vrei informatii baga id meu in lista : crysty_nike90
PS:am lv 100 si sunt resident xD