| KamiixSweet18 a întrebat:

Cine joaca ourworld ?

7 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Mai intru din când în când să mai văd care-i treaba, dar nu mai joc cum jucam cândva. Oricum, dacă eşti începătoare şi ai întrebări despre joc, îţi răspund cu plăcere.

| AndreeaM1 a răspuns:

Eu joc, level 121 nume I Smtocika I sunt club zoe.

| myelys a răspuns:

Eu.

| KamiixSweet18 explică (pentru myelys):

Cum te numesti pe joc? eu ma numesc carmy2002 joc de o doua zile si incep sa ma pricep poti sa ma adugi la prieteni a si sunt nivelul 9 ...pls te rog? daca vrei iti dau si funda te rog!

| myelys a răspuns:

Pai... ma numesc Myelys

| OuikyGirl a răspuns:

Am lvl 104 si sunt rezi

| george3111 a răspuns:

Ma numesc George 321 in jocul ourworld si sunt lvl 51. Daca te uiti pe profil o sa vezi ca mi-au dat inima 33 de fete