| Viollena a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa-mi aranjez camera? doresc sa--mi dati idei..deci mentionez ca nu e lux.e o camera clasica..cu foarte multe culori..totul ma oboseste in camera asta.Intrarea e amplasata in coltul din stanga camerei e compusa dintr-un sifonier si o vitrina cu cateva sertare, comoda ..destul de veche dar utila are cam un metru dreptunghiulara,masuta rotunda pe care am pus tv,birou,calculator,doua canapele una extensibila si verdelaughing,cealalta e gri cu maro,doua fotolii destul de solide maro, covor crem cu maro...si culmea e zugravita in albastru.perdea albastra.Va rog dati-mi idei e aiurea totul dar sincer...financiar nu imi permit sa inlocuiesc aceste mobiliere.Multumesc..astept idei.

Răspuns Câştigător
| SandraM a răspuns:

Scapa de peretii albastri si de perdeaua la fel- nuantele de pamint +albastru=catastrofa, de aceea te oboseste. Fa peretii de culoarea vaniliei si fii sigura ca nu lasi lucruri imprastiate peste tot. Foloseste-te de comoda. Daca ai pe cineva cu masina de cusut, cumpara material UNI (intr-o singura culoare) si fa huse mobilelor.

1 răspuns:
| Ulku_Nicoleta_1981 a răspuns:

Intra si vezi pe aici ce gasesti:
http://www.mobilamega.ro/