| allllll a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor! As vrea sa-mi personalizez mobila din camera. Mobila contine: un sifonier mare, un pat de 2 pers., 2 noptiere si o masa cu sertare(are culoarea maro deschis). As vrea idei originale, simple si nu prea costisitoare.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

----> Ai putea sa vopsesti toata mobila din camera (de ex. poti sa faci mobila mov deschis).
----> Poti sa lipesti tot felul de actibilduri, postere, bijuteriile tale sa fie insiarate prin camera etc. |:x
- Arata foarte super, deoarece asa am si eu camera!

---> Poti sa-ti pui in camera o oglinda, iar pe rama acesteia sa lipesti bilute, sclipci, panglici, etc.

---> Blanitza este foarte importanta! Poti sa-ti cumperi perinitze de decor cu blanita (arata foarte cool si sunt foarte la moda : http://www.google.ro/......tp?/search )

---> Este important ca : camera ta sa fie colorata!

----> Ma bucur ca te-am putut ajuta! :o3

4 răspunsuri:
| Luy a răspuns:

Http://www.sticker-decorativ.ro/
Cred ca niste stickere lipite ar schimba total aspectul.Ai acolo de unde alege! ARunca o privire pe site si sigur o sa-ti vina idei! Bafta!

| blackrain a răspuns:

Poti sa iti cumperi un actipild dintrala urias de la ikea, sa vopsesti sertarul de la noptiere, daca ai talent la desen poti sa scrijelesti ceva reprezentativ pentru tine, dar inainte sa te apuci deseneaza conturul mai intai, poti sa schimbi cuvertura pentru pat, dar nu prea pot sa vizualizez masa cu sertare. cred ca ai putea sa pui o vaza sau un obiect decorativ pe acea masa, sau sa schimbi manerele de la sertare. (se gasesc manere separate, nu iti face griji). destul de bun pentru o funda?

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Ce zici de un marker si un perete gol? thinking

Sau o cutie de vopsea, mobila din camera si cativa prieteni cu multa imaginatie? ^_^

| kamilla a răspuns:

Daca imi spui si ce varsta ai,ce culori preferi, ce culoare ai pe pereti, cum sunt aranjate fata de usa si geam si mai ales cat spatiu ai si daca poti sa le schimbi locurile in camera sau daca poti sa renunti la ceva? sper sa-ti fiu de ajutor dupa ce primesc raspun.(ally=baiat sau fata? preferinte si hoby-uri)