| minime3 a întrebat:

Cine stie daca floarea limba soacrei este de ajuns pentru a improspata aerul in casa? Adica doar o singura floare!? Asa am inteles, ca face aerul mai proaspat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este suficienta, fiind o planta suculenta, fara frunze poroase.
Ai nevoei de o plata adevarata, mare, cu frunze multe si care face flori.

| mihai69 a răspuns:

Nici o seră întreagă nu ajunge să împrospăteze aerul din casă. Dar creează un mediu plăcut, cu siguranță.

| relian a răspuns:

Aer proaspat, cei ala? Floarea aia nu face mare lucru, nici oxigen cine stie ce si nici alte minuni.
Vrei aer cu miros de proaspat cum zic oamenii? Deschizi fereastra cand este rece afara, aia e tot.