| Clarissaaz a întrebat:

(concurs) 5.Se ascunde peste tot: in aer, sub masa, sub, pat, in dulap, in apa si in foc. Ce este?

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Oxigenul big grin
funda

14 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Un oligofren care pune intrebari tampite, la categorii nepotrivite.
Funda?

| VladimirPutin a răspuns:

Eu

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Sa stii ca scaryboy a raspuns prinul ceva bine aerul si oxigenul sunt cam la fel deci...proasta intrebare

| Clarissaaz explică (pentru Luka杀手的女孩):

Daca vrei sa stii intrebarea facea parte dinr-un concurs asa ca...

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru Clarissaaz):

Mda...atunci e buna dar tu nu stii sa oferi funde

| stanly7 a răspuns:

O

| grgdlk a răspuns:

Dumnezeutongue

| skama18 a răspuns:

Ce fraier esti. e oxigenul dar nu se ascunde nicaieri k e peste tot dar nu-i nimic inca un prost pentru Romania

| Dragonel a răspuns:

Aerul

| itsirc3 a răspuns:

Oxigenul.

| Mihaiadamache a răspuns:

Oxigen!

| Maryyuss a răspuns:

Una din cele spuse de ai mei colegi happy acolo la 'sub, pat,' chiar trebuia virgula intre ele sau ai gresit?

| Steficutzza1 a răspuns:

Oxigenulhappy