| Lady birrrrrrrrrrd a întrebat:

Credeti ca merg o pereche de pantaloni scurti albi, o ie alba si o vesta lunga de nivelul pantalonilor[culoare: bej, maro-deschis] cu o pereche de cizme bej, galbene de vara cu o palarie neagra:-s si o pereche de ochelari ori roz-mov ori negru cu rosubatting eyelashes:-s
>Mersiiibig grin

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Merge perfect, până la pălăria neagră. Ai culori deschise pe tine, iar pălăria neagră aduce un dezechilibru. Pune-ţi cizme negre, sau pune în talie o curea neagră, ca să echilibrezi ţinuta din punct de vedere cromatic. Ochelarii... alege-i pe cei cu negru şi roşu. Dar neapărat, ceva negru pe lângă pălărie.
Felicitări pentru ţinută în orice caz, arată trăsnet ca imagine.; x

9 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Eu nu as alege culoarea neagra pentru palarie, deoarece negrul atrage soarele si o sa iti arda capu' happy. poti alege pentru palarie culoarea rosie, si ca sa te asortezi, ia-ti ochelari negru cu rosu. tongue. as cam renunta la vesta thinking mi se pare putin cam incarcata tinuta, mai ales fiind vara ar trebui sa iti fie bine, poate cu vesta ti s-o mai face putin cald thinking oricum, tinuta imi place tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ar merge destul de bine(cu ochelarii rosu cu negru, ceilalti ar strica totul).

| Ramona_5995 a răspuns:

Ar trebui eliminata palaria aia neagra, dar in rest e totul ok.
Bravo pentru initiativa :*
Pupicei. happy

| BeYoU a răspuns:

Roz-mov!

| CristinaCristi a răspuns:

nu eu zic asa pantaloni da ie da vesta da bej sau maro deschis cizme de culoarea vestei pararie ca vesta si cizme ocelari roz mov da!

| ealextpu a răspuns:

Pentru cizme poti incerca aici diferite modele si culori-ar merge si bej si albe:http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

http://www.la-papuc.ro/......mara-khaki

http://www.la-papuc.ro/......ate-Flower

| Anonimatttt a răspuns:

De ce nu.

| alexandra14_5517 a răspuns:

Poi daca tie iti place tinuta respectiva de ce nu?
Sincer, eu as elimina vesta si palaria happy Asa vei obtine o tinuta mai simpla.
Bafta! :*