| deutSa a întrebat:

Nu stiu cum sa ma imbrac, de paste avand in vedere ca ma duc la un gratar, dar totusi vreau ceva mai deosebit. Vreau sa`mi faceti o tinuta continand urmatoarele : tricou alb cu desen negru si roz, tricou rosu cu dungi albe si desen cu miky mouse, tricou alb cu capse de se pune si pe un umar cu desen negru, vesta neagra, pantaloni turcoaz, pantaloni albi, blugi taiati, pantaloni negrii conici cu capse albe [ jos ] gen pant. de trening, pantofi crem, sandale negre de primavara, botine negre, adidasi albi, adidasi crem. geanta plic maro, geanta plic neagra, geanta mare neagra cu accesorii maro, geaca din piele bleomarin, vesta din fas alba, geaca alba, trench crem

Răspuns Câştigător
| A2M a răspuns:

Oh, Doamne! Am inteles ca vrei sa mergi la un gratar... Ceva deosebit e prea mult pentru o iesire la un gratar. M-am ingrozit citind aceste comentarii.Serios vin tot felul de persoane/fetite, cu ideile lor maretelaughing BOTINE?!, repet:BOTINE?! la gratar?!laughing plus ca e posibil sa fie cald... NO WAY!
In primul rand, gratarul, probabil, e in natura, nu?! La padure sau mai stiu eu unde..Nu-ti trebuie ceva deosebit, iti trebuie ceva in care sa te simti bine.Cand te simti bine in tinuta pe care ai ales-o, atunci cu siguranta vei fi admirata. Eu as opta pentru o pereche de pantaloni de trening, care arata bine... Dar daca nu preferi genul asta, eu zic sa te imbraci cu o pereche de blugi, adidasi-nici intr-un caz pantofi sau sandale, la gratar..si totusi daca te prinde ploaia?!winking, un tricou alb, sau cel rosu... acum vezi si tu cat e de cald in ziua respectiva.Trench-ul cade din prima, TU ai zis ca mergi la GRATAR!, Vesta din fas ar merge..depinde de vreme.Mai bine ti-au lua un cardigan, un hanorac subtire, pe care poti sa-l deschei si ar fi foarte ok. Daca vrei, poti sa-ti iei la tine, in caz de urgenta, o geaca, cea bleomarin, de preferat..PLIC,din nou..nu la GRATAR! Daca ai nevoie, iti trebuie o geanta mai mare, sport, pe umar, neagra, maro nu mai conteaza.Anul acesta nu se mai poarta hainele asortate Gen: am tricou mov, imi trebuie papuci mov, am blugi albastri imi trebuie geaca albastra..si nici geanta nu se mai asorteaza cu papucii si trench-ul sau geaca..Ideea e ca nu trebuie sa fii un curcubeu de acum, culorile trebuie sa fie in aromine.
Acesorii..nu exagera..chiar deloc. o pereche de cercei micuti, atat, poti sa-ti iei si o pereche de ochelari de soare, protejeaza-ti ochii!laughing Daca vrei pantaloni de trening, incalta-te cu adidasi sau bacheti, un tricou si vesta din fas sau un hanorac..Nu te mai stresa din cauza culorilor, tinuta nu trebuie sa fie combinata astelf: doua cate doua, doar ai grija sa nu exagerezi.
Pstonguerea multe pareri proaste pe aici. Da, rochie si trench si sandale si plic la GRATAR! ..sau poate nu au inteles unii intrebarea tatongue. Sper ca te-am lamurit cat de cat..siii mai bine lasa site-ul asta daca chiar vrei sa arati bine, incearca sa-ti dezvolti imaginatia, uita-te prin reviste de moda, la prezentari de moda, pe site-uri oficiale ..Iti consumi timp si energie aici..cand toata lumea are pareri impartite..si s-ar putea sa te faci de ras daca-i asculti pe uniihappy, Nu ca as mai avea eu vreo problema cu oamenii care nu stiu sa se imbrace, m-as agita prea mult sa stau sa le explic ca e gresit! Have fun!happy

16 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Tricou simplu alb daca ai +vesta neagra+pantaloni taiati +botine negre +geanta plic neagra

tricou alb cu desen negru si roz,+pantaloni albi+adidasi albi,

tricou rosu cu dungi albe si desen cu mikey mouse+pantaloni negrii conici cu capse albe+sandale negre de primavara

pantaloni turcoaz+tricou alb cu desen negru si roz sau un tricou simplu +pantofi crem

tricou alb cu capse de se pune si pe un umar cu desen negru,+blugi taiati+botine negre,

tricou alb cu capse de se pune si pe un umar cu desen negru+pantaloni negrii conici cu capse albe [ jos ] gen pant. de trening+sandale negre de primavara

accesoriile vezi tu cum le combini, bafta si funda?

| TheAvenger a răspuns:

îmbracă-te într-un sac pe care să scrie,, fraieră,,. ce zici?smug

| deutSa explică (pentru TheAvenger):

Esti cam prost si s`ar putea sa zbori din aceasta comunitate. ce zici?

| TheAvenger a răspuns (pentru deutSa):

ăăăă..sunt fată.big grin..ai vrut păreri, păreri ți-am dat. ce-am făcut greșit?laughing

| deutSa explică (pentru TheAvenger):

Bine ca esti fata, ma bucur sa vad cat de incapabila esti din toate punctele de vedere, de zburat oricum zbori de aici asa ca...

| TheAvenger a răspuns (pentru deutSa):

Bine, bine faci cum știi..io am plecat la cârciumăcool

| deutSa explică (pentru TheAvenger):

Tipic! Ce copila frustrata de 10 ani esti?! Anyway...nu ma intereseaza!

| TheAvenger a răspuns (pentru deutSa):

Ba am chiar mai mult de 10 ani..am chiar 14. și nu sunt frustrată. mi se rupe de tot ce-i în jurul meu.

| deutSa explică (pentru TheAvenger):

Lipiteaza-te la un limbaj decent, pentru ca nu suntem de aceeasi varstawinking

Răspuns utilizator avertizat
| bibicutza a răspuns:

Tricou mov miky mouse(mov) botine negre vesta din fas alba asa se imbraca mama le-a probat si i sta bine tie nu stiu dar cred ca esti draguta sau mai merge o rochie pe sani cu flori mov redtu alba ochelari maro inchis geanta plic cu franjuri botine maro inchis si o centura maro inchis sub sani o geaca piele dar nu prea multa maro :*:*:X:Xhappyhappy: