| DanaQ a întrebat:

Cu ce as putea curata o geanta de umar din piele sintetica, cu miros patrunzator? (tocmai am cumparat-o) Daca ii fac o baie in apa cu putin detergent/oţet, e ok?

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

În general, cam toate genţile din piele sintetică au la început un miros cam urât. Cel puţin ale mele, au avut toate asemenea miros.
Nu trebuie decât să o laşi câteva zile să se aerisească. Pune-o într-o cameră în care ţii mereu geamul deschis.
Sper că ţi-a folosit în vreun fel răspunsul meu. happy

| fluturas2 a răspuns:

Da pupici