| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o geanta din piele eco si are un miros urat si intepator in interior. Cum pot scap de el? Am tinut-o la aerisit vreo doua zile si am dat-o si cu parfum, degeaba.

Răspuns Câştigător
| Dianatips a răspuns:

Sunt la Lidl niste "chestii" (nu stiu cum sa le zic) la raionul cu produse de curatare, in forma de lacrima, sunt 3 si au un lichid care miroase foarte frumos, le poti lipi pe usa de la dulap sau in sertar si ma gandesc ca ai putea sa tii unul o vreme in poseta pana dispare mirosul big grin Sper sa gasesti produsul. Iti voi scrie in caz ca imi amintesc cum se numesc big grin

4 răspunsuri:
| XDead a răspuns:

Nu prea poti scapa asa usor de miros, e din cauza materialului. Cred ca poti sa incerci sa tii un bradut de masina in ea, dar ai grija sa nu se pateze, poate mai elimina din miros.

| Dydy112 a răspuns:

Cam complicat. Poti incerca sa o duci la o curatatorie, e cel mai bine. happy

| Rm_Valcea_Petusco_1970 a răspuns:

Nu prea poti scapa de mirosul gentii pentru ca el vine de la material mai bine ai opta de acum incolo pentru genti de piele, desi sunt mai scumpicele.