| andrei28743 a întrebat:

Cu ce cureți betonul de glet lavabil și vopsea de ulei? Mai întâi bănuiesc ca se ia cu șpaclu iar apoi cu ce imi recomandați sa dau?(ma gândeam la detergent) ceva ieftin și bun vreau happy

3 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Spaclu si peria de sarma

| MihaelaDart a răspuns:

La Dedeman primul produs https://www.dedeman.ro/......anti/c/954 nu l-am incercat ci ți l-am căutat ție după cerințele tale.
Iar pentru mâini pentru înlăturarea vopselei de ulei, adezivi, acrilice, grunduri folosește https://www.pictorshop.ro/......kynet.html este foarte bun, pe acesta îl am eu.

| relian a răspuns:

Normal dai cu ceva care curata ulei, detergent sau ceva mai puternic, cauta pe la magazine ca sigur este si asa ceva.Cred ca din asta gasesti la aia care au service auto, aia la fel curata cu un detergent ceva industrial nu din asta de rufe.
Dar tu poti incerca si cu detergent de rufe si vezi daca merge, sau cu din ala de vase de bucatrie ca ala e mai bun ca ala de rufe.