| Eliza_Botezatu_1998 a întrebat:

Cu ce poti curata albastru de metil?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca sa folosesti clorul.
Te pup!

| LIN2010 a răspuns:

Dca nu poti folosi clor(hipoclor Ace), atunci exista la distribuitorii Amway solutie de curatat pete, foarte eficace.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| d3men7zel a răspuns:

Se mai poate folosi zeama de ceapa cu care se freaca pata de cateva ori iar apoi obiectul se spala in apa fierbinte, sau exista o solutie pentru pete la Amway asa se numeste si face minuniwinking Succes si funda happy

| cooldede38 a răspuns:

Sora mea a patat o esarfa cu albastru de metin, si a curat-o cu clor(era alba).dar incerca cu wenishwinking