| Adinuta a întrebat:

Cum a fost 1 si 8 martie, am primit mai multe flori, zambile si narcise. Acum ele s-au trecut, insa daca iau bulbii din pamant si ii plantez in gradina mea, vor mai inflori anul viitor?

2 răspunsuri:
| RaAlexandra a răspuns:

Daca florile au bulbi da, vor iesi..cumpara niste pamant pentru flori, sunt mai sensibile dupa ce la muti si cu pământul pentru flori le ajuti

| anonimg a răspuns:

Trebuie sa cercetezi cum si cand se planteaza fiecare planta in parte, dar si cum se intretine.
Exemplu: https://www.bricodepot.ro/......im-de-ger/