| Lovwly a întrebat:

Cum as putea sa fac ordine in casa foarte repede (1 ora)? Am 3 camere+bucatarie si 2 bai, 2 holuri... Am musafiri si trebuie sa fie totul ok. Cateva idei ingenioase? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| IAmSoDifferent a răspuns:

Ai putea sa te grabesti putin, sa nu stai sa te 'cacai' la o camera si cu putina muzica. totul prinde viata :*

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cred ca cea mai buna varianta ar fi sa iti folosesti putinul timp ramas intr-un mod cat mai eficient, nu punand intrebari pe net.
Si de ce trebuie sa fie totul altfel cand ai musafiri? Banuiesc ca nu vin sa inspecteze felul in care faci tu curatenie...

| viotedy a răspuns:

Fluiera....si vine mister Proper...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O canistra de benzina si o cutie de chibrite.

| hummmer a răspuns:

Sună o prietenă să te ajute. Spor la treabă.

| JacquesAion a răspuns:

Mai curat si mai usor, cu asa un ajutor : Mr. Proper laughing. Bafta

| MuntoiuFlorin a răspuns:

Cu ajutorul aspiratorului

| marinutsssa a răspuns:

Pune muzica si apuca-te de treaba. FUNDA!