| cripistinna a întrebat:

Cum as putea sterge ecranul laptopului de praf si amprente fara sa il zgarii?

12 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cu servetzele pentru lentile de ochelari

daniela
| daniela a răspuns:

Cu o carpa moale sau cu servetele speciale pentru asa ceva.

| cretzufinish a răspuns:

Eu sterg lcd-ul (care e la fel) cu carpa de aia catifelata cu care se sterg ochelarii.winking

| adyunx a răspuns:

Taie-ti unghiile

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pana acum imi stergeam ecranul monitorului cu clean si o carpa moale. Dar au ramas urme de la clean si nu mai stiam cum sa scap de ele...pana cand mi-a venit o idee super nebuna:acceasi carpa moale(dar spalata bine bine)am inmuiat-o in apa calduta(o nebunie, stiu), am stors-o foarte bine, am sters monitorul cu ea, dupa care foarte repede am sters cu o alta carpa, foarte moale, dar uscata, de aceasta data...Si toate urmele de la clean si amprentele disparusera, nici nu s-a zgariat ecranul monitorului si nici nu a patit absolut nimiclaughingsi de atunci asa fac mereu. S-ar putea sa mearga si la laptopwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca am LCD, nu stiu daca e chiar la fel ca laptopul... da vreau sa zic ca nu am avut absolut nici o problema cu felul meu original de sters ecranul LCD-uluilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca ati fi femei, la orice intrebat cum se face; numai o sotie de asta sa nu am ca ...eu as zice sa luati o perie de sarma si sa frecati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca ati fi femei, la orice intrebat cum se face;numai o sotie de asta sa nu am ca ...eu as zice sa luati o perie de sarma si sa frecati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il sterg cu servetele umde pentru fata. merge de minune. dar inainte de a le folosi trebuiesc putin stoarse sa ramana umede. si iese super.

| adelina_7242 a răspuns:

Eu il sterg cu o solutie cu care imi curat okellarii de soare si cu o laveta curata.Solutia se gaseste la orice optica.

Răspuns utilizator avertizat