| Etiquette a întrebat:

Heeyy! Cu ce imi pot sterge ecranul laptopului:-s

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste servetele speciale pentru ecran LCD, sunt umede. le gasesti la magazine de electronice:-P

7 răspunsuri:
| BoRnY a răspuns:

Salut! Iti iei un servetel umed, il lasi 5-10 minute sa se usuce aproape, dar sa mai fie putin umed, foarte putin. Laptopul trebuie sa fie stins. Fundita?

| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a răspuns:

Cu solutie de sters geamuri eu asa fac la al meu si e stralucitor laughing

| Ballet a răspuns:

O carpa cu putin spirt sau deala pentru geamuri pe o carpabig grin

| Simona a răspuns:

Nici eu nu stiu...astept raspunsuri de la intrebarea ta
:*

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Cu mana

| romaniaaa a răspuns:

Cu un tampon umezit cu solutie de sters gemurilebig grin au asa facstraight face si e foarte cleenbig grin

| DenisseDulshe96 a răspuns:

Cu un material din piele de caprioara(se gaseste la raionurile de masini)
daca ti-am fost d as... fundita