| irene_4863 a întrebat:

Cum pot confectiona din lemn o colivie pe care s-o agat in pom in gradina?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite un link cu colivii. Unele din ele, care sunt din lemn se pot confectiona si artizanal de catre tine. Ia modelul si fa-le!
http://www.smartbuy.ro/colivii-si-cuiburi-pasari.html?pagina=2

1 răspuns:
| mariusciocan a răspuns:

laughing suna cam sinucigasa ideea ta. e mult de munca pentru asa ceva. mai bine mergi si cumperi una din lemn deja facuta si ai terminat. much easyer