| Mihaihjv a întrebat:

Cum pot sa evaluez o casa cu teren sa stiu la ce pret sa o vand? Casa destul de moderna apa, curent 5 ari zona imprejmuita de padure la 10 min de oras

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chemi un evaluator imobiliar. Nici macar orasul nu il scrii aici. Cine crezi ca poate sti, numai din 3 randuri scrise de unul care-i pușcă oasele. Cred că te cam plictisesti si vrei sa ne atragi atentia asupra ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Chemi 1-2 agenti de vanzari propietati si iti fac ei evaluarea.

| SoulReaver a răspuns:

Cheama un evaluator la fata locului. Te astepti ca noi din vaga ta descriere sa iti dam un pret?