Întrebare recomandată | Petrovic a întrebat:

Cum pot sa scap de gandacii din casa la parter?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cozile de castraveti ii alunga.

| anonimg a răspuns:

Caută în localitatea ta magazine care vând ierbicide si tot felul de soluții pentru plante. Acolo gasesti o mulțime de soluții pentru gândaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pui niste bocanci cu talpa groasa si ii iei la alergat.
E amuzant sa calci in picioare creaturile inferioare.

| Ara997 a răspuns:

Https://www.marcoser.ro/......c-25.html.
sau varianta "bio" cumperi acidboric de la farmacie dizolvi in apa si imbibi firmituri depaine pe care le asezi in capace de borcan pe jos prin bucatarie. asta-i vin mananca se umfla si scapi. dar metoda nu are remanenta. cu K-otrine scapi cel putin o juma de an

| Petrovic explică:

Persoana care are nevoie locuieste la casa are curre si sta la parter. Este umezeala. Ieri a plouat si iar s-au inmultit.

| Annamaria21 a răspuns:

Nu poți, vor aparea mereu, dispar pentru un timp scurt cu soluții, dar încearcă cu o firma de deratizare

| BeSmart17 a răspuns:

Sfatul meu e neaparat deratizarea

| ChrisAK47 a răspuns:

Ii omori / da-i cu spray

| Izabellamirela a răspuns:

Heii, crede-ma si eu am fost plina de gandaci dar am luat LINDAVET si am scapat de ele înainte sa iau lendavet am mai luat o gramada de soliti da nu a fost de folos asa te sfatui sa iei lindavet happy

| Dany_Daniel_1995 a răspuns:

Sfatul meu este sa cumperi un lipici pentru candaci s-au șobolani si sa dai pe o farfurie si pui in mijloc o bucata de carne si o bucata de pâine si candaci se vor lipi de farfurie. E foarte eficient.

| johnnyuk1 a răspuns:

Este foarte greu de scapat de gandaci.cauta o firma buna de DERATIZARE.Pana atunci foloseste spray de gandaci

| PinguMetin2Alaska a răspuns:

Du-te si aruncate de pe bloc de la etajul 4.