| CDC01 a întrebat:

Cum pot sa scot o pata lasata de fierul de calcat, de pe o pereche de plugi? nu e arsa tare dar a ramas pata! ajutati-ma va rog frumosstraight face dau funda! multumesc

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! unui geam crapat ii mai poti face ceva? inlocuieste locul afectat cu piele in forma de inima se poarta.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca apreciezi moda pantalonilor rupti, coase deasupra o alta bucata de blugi, in aceeasi forma, in care aplica cateva taieturi iar intre cele doua materiale coase-sa se vada ca intr-o ferestruica-un material colorat. Aplica asta si celuilalt picior.Intre cele doua materiale poti forma un buzunar.

| Danielcristian a răspuns:

Cumparind alti blugi identici happy

| AdryUkka a răspuns:

Pai...nu cred ca se mai poate ceva..mai bine ia o perie cu zimti si joaca-te cu ei. O sa iasa misto. taie partea aia unde sunt arsi si pe piciorul celalalt dar nu in acelasi loc.winking