| eeeeeeeeee a întrebat:

Cum as putea sa scot o pata lasata de fierul de calcat pe o haina alba?(adica materialul s-a cam parlit putinbig grin)este posibil?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Poti s-o freci in locul respectiv cu putin otet. Pe haina colorata am incercat si s-a curatat putin dar pe alba nu am incercat.

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu mai poti face nimic in privinta aceasta, sorry.

| mami a răspuns:

Nu prea cred
daca mai ai rezerva din material sa o duci la un croitor sa o repare
doar daca tzii tare mult la haina respectiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...in afara de foarfeca...nu ti-o mai scoate nimic.Sorry!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu zeama de foarfeca!

| loveyousomuch92 a răspuns:

Nu prea cred ca se poate repara! poate-ti poti cumpara alta! se mai intampla sa mai faci accidente cateodata priculoase!laughing

| blueeyes_8136 a răspuns:

Nnu cred ca merge deoarece din vorbele tale este arsura!

| luckyan a răspuns:

Nu cred ca merge, sau incearca cu putin clor