| UPSsss a întrebat:

Cum pot scapa de mirosul de tigara din casa?

Răspuns Câştigător
| matasuge_7437 a răspuns:

sunt unele parfumuri facute pentru asa ceva unele cand le dai nu miroase placut dar dupa ce fumezi o tigara dau un miros foarte placut

13 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Cu Febreze, toarna cateva picaturi de otet pe plita incinsa, aeriseste, spala perdelele si draperiile

| simf a răspuns:

Exista bete antitabac (indiene, parfumate), ai grija sa fie pentru camera, nu pentru templu, ca n-o sa mai poti dormi apoi acolo. le aprinzi si fumul lor intra in reactie cu fumul de tigara transformandu-l in praf (ca sa nu te miri de unde atata praf pe mobila).

| Chris a răspuns:

Exista tot felul de produse anti-tabac. Poti sa aerisesti si sa stabilesti pe viitor un singur loc in care sa se fumeze, pentru a evita reaparitia mirosului. Bafta!

| Annitu a răspuns:

Deschide toate geamurile.

| Kristtine a răspuns:

Da cu spray sau tine geamurile deschise laughing

| winter a răspuns:

Simplu si usor.deschide geamul larg sa se aeriseasca o perioada mare de timp si daca vrei sa miroasa si frumos ia-ti un glade.dar daca cineva va fuma din nou vei face lucrul asta la nesfarsit

| jojo_2491 a răspuns:

Fumeaza in balcon, cumpara odorizante de camera si vei scapa de miros

| TahionN a răspuns:

Naftalina. Iese mai repede decat cu orice odorizant de camera.

| TropicalStorm a răspuns:

Simplu nu mai fumezi in casa...

| lavi_3436 a răspuns:

Spray special... orice magazin care se respecta

| adee_6203 a răspuns:

Odorizant pentru camera merge garantat...

| Bogdan_2206 a răspuns:

Deschide toate geamurile.

| stefanegay a răspuns:

Odorizante pentru camera