| liceu a întrebat:

Cum poti folosi un tub de silicon fara pistol?

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

`Nu poti folosi un tub de silicon, dar trebuie sa-ti cumperi si un pistol pentru tubul de silicon de la un magazin de vopsele, ca e mai usor de folosit! Daca folosesti batul risti sa spargi tubul de la baza( rupi garnitura de plastic)!

| Paulvasile10 a răspuns:

Bagi un bat si iese siliconul, metoda verificata happy

| liceu explică (pentru Paulvasile10):

Un bat in ce parte laughing

| Paulvasile10 a răspuns (pentru liceu):

In partea unde nu iese silicon laughing)

| untu a răspuns (pentru Paulvasile10):

Tu nu ai minte in cap? Nu esti sanatos la cap? Cum sa-ti bagi batul in tubul de silicon? Esti un mincinos cand zici,, metoda verificata", dar rupi garnitura de plastic de la baza tubului de silicon, dar intotdeauna se foloseste pistolul pentru tubul de silicon! Sa fim mai seriosi cand dam sfaturile altora!

| Paulvasile10 a răspuns (pentru untu):

Ba frate.asa face tata cand nu gaseste pistolul de silicon, asa ca nu vorbid aca nu stii