Întrebare recomandată | Damma a întrebat:

Cum trebuie sa fie un copac pentru a putea construi o casuta? Trebuie sa aiba o forma anume? Inteleg si sunt constient ca trebuie sa fie mai mare, dar conteaza coroana si ramurile? Cum trebuie sa fie ele?

2 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Buna ziua! In mod ideal, cautati un copac care este larg, puternic, matur, cu o mulțime de ramuri laterale, și tendințe neregulate de creștere. Asigurați-vă că materialele de construcție sunt realizate din lemn de calitate.

| EuSuntOmul a răspuns:

Trebuie sa fie maro