| anonim_4396 a întrebat:

Daca gasesc perie electrostatica pentru praf?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Depinde ce vrei sa gasesti. Daca te referi la peria din reclamele tv. aceea se comanda numai la firma care face reclama. Daca te referi la o perie de praf, orice pamatuf cu fire sintetice este bun, numai ca trebuie sa-l rotesti cu mana, nu se invarte singur.Si se scutura usor.Costa cativa lei.

| smileyface a răspuns:

Daca gasesti poti sa te apuci de treaba happy

| вяυηєтнα a răspuns:

Treaba talaughing...curata prafu cu ea:p

| chironescu a răspuns:

Pentru tot felul de electrostatice, incearca pe site-ul asta: http://www.bypass.ro/ Am vazut ca au tot felul de produse ESD (pentru protectie contra descarcarilor electrostatice), inclusiv perii. Cauta in catalogul lor de produse.