| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa-mi montez televizorul LCD pe perete, sa fie mai sus, cum imi recomandati sa-l montez acolo?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Exista chiar suporturi speciale pentru LCD si plasme, daca te uiti in spatele LCD-ului tau vei observa ca are niste gauri filetate, acestea fiind destinate tocmai fixarii suportului. Suportul il gasesti la orice magazin care vinde televizoare.

| psiholoaga a răspuns:

Sunt suporturi speciale, cu un brat mobil si un blat pe care sta televizorul. Nu sunt grele, eu am fixat unul in rigip si tine ok. Cauta prin hipermarketuri, trebuie sa gasesti astfel de suporturi.

| raisabanea a răspuns:

Pe o consola.