| biaNk6 a întrebat:

Daca vreau sa transform baie de serviciu in baie cu cada, chiar si din aia mica, cu cabina, ar inseamna ca nu mai pune niciun alt dulap, nu? Credeti ca ar avea loc sau mai bine pun doar raft?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu iti ramane spatiu pentru un dulap, poti opta pentru un corp suspendat.
O zi bunahappy

| niculita4tpu a răspuns:

Depinde - chiuveta ai in baie? Sub chiuveta poti pune dulapior. Eu mi l-am facut pe comanda de la Mobila Koncept, uita-te peste pozele lor, e si baia mea pe acolo: http://www.mobilakoncept.ro/portofoliu/ Ideea este sa masori ca lumea spatiul sau sa te duci cu schita casei la tine, sa ca vada exact ce suprafata are baia.