| oanaamaria a întrebat:

Dau fundita. As vrea sa-mi renovez putin dormitorul. Culoarea peretilor este portocaliu deschis si as vrea sa pun tapet pe un perete. Puteti sa-mi sugerati modele de tapet si alte decoratiuni dragute pentru camera?big grin

Răspuns Câştigător
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Sal:poti sa cumperi un tapet cu cercuri sau cu buline de alta culoare(verde galben maro)
sau uite niste poze poate iti dau o idee:

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Parerea mea este ca ar trebui sa fi cat mai creativa si sa te joci cu culorile dar poate ar trebui ca tapetul sa fie de culoare verde galbena alb (ceva care se potriveste cu portocaliul).
Sper ca te-am ajutat! Fundita?

4 răspunsuri:
| ianacristian a răspuns:

Sal,uite aici niste modele de tapet, si fotottapet, din polonia.www.ianacristian.webgarden.ro

| heroforyou a răspuns:

Cineva avea stele.:d

| oanaamaria explică (pentru emmmmmmmmy):

Sunt dragute si astea, insa camera mea e portocalie si nu se potrivesc. mersi oricum!