| wannabe a întrebat:

De unde pot cumpara cea mai ieftina mobila? Vreau sa-mi cumpar un pat de 2 persoane si dulap (dressing cu oglinda mare cat usa). Sunt student, nu vreau paturi pentru copii. Cam ce e in tendinta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi pe la dedeman si iti alegi ce vrei. Mobila si paturile ieftine sunt confectionate din pal si nu au o rezistenta foarte buna in timp.

| wannabe explică (pentru anonim_4396):

Si din ce trebuie sa fie confectionate paturile pentru a rezista mai mult in timp?