| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara sticla securizata? Pentru cabina de dus imi trebuie.

3 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Incearca la un atelier cara face termopane. Emai ieftin si mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti incerca la glass expert (Popesti-Leordeni), sau la mici firme care fac termopane (au cereri pentru termopane securit), s-ar putea sa aiba ei furnizori. Sau s-ar putea sa-ti convina mai mult sa faci cabina din plexiglass (nu e rece, se poate taia cu un circular obisnuit, si nu ai surprize ca nu se potriveste, s-ar putea sa fie mai ieftin, poate avea diverse culori)

| angella1972 a răspuns:

Cabina de dus are geamul putin curbat din cate stiu, si nu gasesti.are si un cheder de jur imprejur, si niste role pe care culiseaza, dar poti sa-l inlocuiesti cu o perdea de dus.