| Neata_Marius_1994 a întrebat:

Salut,ce parere aveti de foliile din sticla securizata de la temperedglass.ro? sunt bune de ceva? sau trebuie sa iau de la alta firma?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Cele mai bune sticle securizate sunt de la Nillkin și sunt la același preț. Intră pe Mobile direct și comanda-ti una de acolo. Sunt foarte rezistente și acoperă perfect tot ecranul telefonului. S-ar putea ca cele de la temperedglass.ro să fie ca sticlele acelea de 19 lei, pentru ca am văzut ca ce conțineau pachetele de la sticlele de 19 lei, conțineau și cele de la temperedglass. ro. Cel mai bine, cum am mai spus, ia de la Nillkin

3 răspunsuri:
| Refresh0 a răspuns:

Da... sunt foarte bune...

| AndreiStefan35 a răspuns:

Tepari! Se promoveaza bine si vine chinezarii din Dragon!