| VSynKOn a întrebat:

Deci am sobolani in casa :O azi vara cred ca au intrat cum tot lasam usa deschisa a intrat doar unul dar a facut pui acuma 2 3 zile cred si acuma am soareci prin toata casa nu pot nici sa ma duc la wc gasesc cate 2-3 soareci care stau in baie cred ca si-au facut un cuib intr-o gaura din perete acolo este spatiu larg peretele este gol fara beton cum pot sa scap rapid de iei sunt foarte micuti 2-3 cm pe mama lor am prins-o in clei de ala lipicios big grin

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Astupa orice gaura gasesti, inainte sa astupi, bagi grausor/otrava de care ai, si dupa 4-5 zile vor muri..ai grija sa nu ai pisica/caine de casa sa apuce sa ia otrava.
O zi bunahappy

| Felys a răspuns:

Tot in clei ii vei prinde si pe ei, ies ca le este foame si daca nu mai are cine sa le aduca mancare ies la interval, acelasi procedeu vei folosii si pentru ei si vei scapa pana la urma, sunt o adevarata pacopste, am avut si eu tot asa intrat pe usa de la intrare numai ca l-am prins in 2 zile, nu am asteptat sa mai faca si mostenitori