| bullet513 a întrebat:

Deci as vrea sa-mi cumpar PAIN ZOOM (va rog, nu raspundeti aiurea numa daca aveti acest aparat) ce spuneti se merita? ziceti-mi niste lucruri despre el daca vreau sa vopsesc CARENELE de la scuter se poate? sau sa vopsesc camera sau eu stiu. astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Pentru bricolaj e bun, desi e cam scump.2.carenele scuterului nu sunt din tabla asa ca e cam riscant sa te apuci tu sa le vopsesti.nu vei face altceva decat sa ''le strici''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste parerile unor oameni inainte sa te arzi.
http://forum.acvarist.ro/showthread.php? 33476-Paint-zoom

| RoXiiiAliina a răspuns:

Buna.Eu am Pain Zoom.Am vopsit casa mea in exterior (nu chiar eu )un maistru si am vazut cum se face.Eu iti zic ca se merita. Poti sa vopsesti orice cu el. Poti sa dai la el acum sa vina vopseaua adica sa vina startul gros sau subtire.Cam atat stiu despre el. Sper ca te-am ajutat.Pa:*