| Dominicc a întrebat:

Are cineva stik de la vodafone? de ii fac astia reclama acum. fara abonament.

As vrea si eu sa imi cumpar si nu stiu cam, cum ar fi.
Poate aveti vreunu sa imi spuneti si mie.

Pretu cam cat ar fi? cum se incarca? si. cade des?

astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| NimeniCuActe a răspuns:

Eu am si sincer nu prea merita, mai ales cele cu trafic doar daca il iei pe cel cu trafic nelimitat. Eu mi l-am luat pe cel cu trafic de 1Gb si pot sa-ti spun ca 1 zi pe luna aveam practic internet... in rest e doar pentru explorat (si ala in slow-motion) si messenger happy asa ca daca apuci sa-l testezi sau sa vezi cum merge dupa ce ai depasit traficul ar fi ok happy Eu l-am avut pe cel cu trafic de 1 Gb si plateam in jur de 50 de lei, nu pica... eventual ar merita daca ai laptop si te plimbi mult cu el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sall ma numesc iony si da am eu un stik Vodafone si platesti pe luna 440 de mii dar intodeauna prima luna platesti 550 doar prima luna dupa acea platesti doar 440.si este foarte bun. sper sa-ti iei si tu. ceao. te pup.