| alexandrubt13 a întrebat:

Doresc sa-mi cumpar un pat tapitat de dormitor peste 140 latime, cu spatii depozitare dedesubt si o recomandare care ar fi mai rezistente alea cu armatura metalica cu lada dedesubt, am vazut turcesti, sau alea cu 2 sertare lateral si unul doua la picioare,am vazut poloneze cu lemn masiv, sau altele, ca de imbracaminte am zis cele mai bune cele cu stofa nu cu plus-raiat sau piele sintetica, si mai departe cea mai recomandata saltea cam de la 25 cm pana in 33 cm grosime

3 răspunsuri:
| kr.mdy a răspuns:

Armatura aia metalica e zgomotoasa si grea.Sertarele din lemn incastrate cred ca sunt mai practice.Saltea f95 de la Jisk e foarte buna, din ceea ce am eu.

| alexandrubt13 explică (pentru kr.mdy):

Multumesc treaba e chiar serioasa am de luat vreo 3 paturi si tot ma gandesc parca de 1, 60 sunt prea late sa iau de 1, 40 si invelitoarea am zis cea mai buna cu stofa,

| kr.mdy a răspuns (pentru alexandrubt13):

1,40 nu e suficient pentru 2 persoane.