| Rienmedire a întrebat:

Este rau daca fac mulcirea de toamna la coniferele mele cu aschii din lemn de brad? Rumegus nu am de la conifere. Dau funda!

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Poti sa nu faci nimic nici o mulcire, de ce trebuie neapatrat sa faci asa ceva?
Eu cred ca iti faci singur de lucru.SAfara e frig, stai si tu in casa la caldura ca e mai bine.
Aschii sau rumegus e tot aia, dar nu ai nevoie de mulcire, lasa copacii aia in pace, nu-i tot mai deranja cu orice chestie ce o citeste pe mai stiu eu unde.