| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Intrebare pentru Rockeri/Rockeritze care e melodia voastra preferata? Cea mai buna primeste funda iar celelalte votwinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Doamne...asta da intrebare. Nu stiu daca am una. Presupun ca ar fi californication de la RHCP; sau sweet child o' mine de la scorpions; sau we will rock you de la queen; sau poison de la alice cooper; sau pushed again de la toten hosen; sau if i could fly de la halloween; sau... AARGH nu pot alege! E prea greu sad. Una din cele de mai sus.Nu pot decide care happy.

| yasser25 a răspuns:

Florin Salam - taie-ti mama venele! laughing

| ArcAnna a răspuns:

Dio - Holy diver

Răspuns utilizator avertizat