| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru Rockeri: Care este trupa voastra favorita, si melodia preferata? Funda in caz ca acestea corespund, sau daca ma impresionati devilbig grin

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Melodia preferată, în momentul ăsta e
''Heaven's on fire '' de la Kiss! Trupă preferată nu am!
Numai bine!

| Wøodenpints a răspuns:

Melodie preferată: The show must go on,de la Queen.
Trupă preferată: Aici intră multe, de la Motorhead la Dark Moor, Hammerfall şi Amon Amarth.

N-am nevoie de funda ta, puţin îmi pasă dacă asculţi ce ascult şi eu, păstreaz-o pentru ăia care au ce face cu nişte pixeli portocalii de căcat.

| DragosConstantin a răspuns (pentru Wøodenpints):

Trupe favorite:Three Days Grace, Nickelback, 12 Stones si Sick Puppies.
Melodia mea preferata:If Everyone Cared de la Nickelback.

| 0nlyMe a răspuns:

Nu prea ma dau in vant dupa rock dar este pe lista mea alba, si o melodie care imi place foarte mult este asta http://www.youtube.com/watch?v=rjXFRSuSnh4 (rock cred ca e).

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

N-am fost explicita. Daca corespund cu trupa sau melodia mea preferata rolling on the floor Sorry.

| ĂăăAlexandra a răspuns:

Rammstein- Sonne / Engelwinking

| jACKiLLdARK a răspuns:

Deathdrive - Bathed in Blood