| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru rockeri big grin Care este trupa voastra preferata? happy

6 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Satyricon, Slayer, Korpiklaani si Amon Amarth sunt preferatele mele.

| Vans a răspuns:

Korn imi placeau mult pana sa scoata albumul asta in combinatie cu dubstep.Maiden,Truda,Ac/Dc imi plac foarte mult si GnR.Nu stiu daca pot sa ma rezum la o formatie...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Green Day happy.

| Satanique a răspuns:

Queen

| AbbyXQuinn a răspuns:

Asking alexandria, black veil brides, bring me the horizon, nightwish, evanescnce, seether.

Intre astea nu prea pot sa ma decid care imi place mai mult xD

| H0lz a răspuns:

Trupa lui SAndu Ciorba