| ĎĮĐĬ a întrebat:

Furnicile mi-au intrat pe sub parchet. Cu ce pot sa dau sa scap de ele? Dar sa nu fie ceva puternc care sa polueze aerul. funda

Răspuns Câştigător
| bella24 a răspuns:

Am avut si eu, veneau pe geam nu stiu cum, solutia Raid anti-furnici sau Puneti putin praf de copt (poate amestecat cu foarte putin zahar pudra) la crapaturile pe unde credeti ca vin.
Efectul pe care`l are asupra lor dupa ingerare las la libera voastra imaginatie. Metoda e testata si se pare ca functioneaza, plus de asta nu e toxica. funda?

11 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Fara Sa Le Omori!

| AliceIDK a răspuns:

Dai cu apa si cu otet ...Asa o sa fie mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| XxLorexX a răspuns:

Cheama deratizarea laughing

| TheHoRror a răspuns:

Farmacia inimii catena...

| AndreiLOOL a răspuns:

Da o basina dupa ce manaci fasole si burito si mor toate iti zic eu rolling on the floor

| MiniMo a răspuns:

Motorina e cea mai buna...dai cu ea si dupa o ora stergi, timp in care tu nu vei sta in camera respectiva!

| Kiduuletzu a răspuns:

Eu am avut chiar rosii a folosit spray de insecte si acum nu mai am nimicbig grinhappy

| Alina_1439 a răspuns:

Buna. Eu foloses Aroxol pentru. furnici, sper ca te-am ajutat.

| anet123345 a răspuns:

Cu niste sprey miroase a parfum nu mai stiu gasesti dar da mi fudna plz sprei de purici si din ala ok?

| paulika91 a răspuns:

Otet...eu asa am scapat de ele.