| Mariuca_5189 a întrebat:

Hei! Am o micuta problema cu telu. meu am telu samsung s3650 corbydefapt e nou si nu stiu cat de bun e spuneti funda >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>plsssssssssssssssssssssssssssssssssssss

3 răspunsuri:
| JasonMcCann a răspuns:

Mariuca, nu vreau să mi-o iei în nume de rău,dar ai putea folosi şi mai multe reguli de gramatică.Nu vorbesc de diacritice,ci vorbesc să scrii şi tu dezlegat cuvintele("corbydefapt"). Asta depinde de tine.Şi nu trebuie să umpli pagina cu ">", sau cu "s".Aşa, multe persoane vor înţelege mult mai bine întrebarea ta.Nu îţi dau un ordin,ci un sfat.
Informaţii despre telefonul tău nu am găsit pe internet, dar dacă ţie îţi place şi nu face "figuri", este bun.

| NamelessGirl a răspuns:

O prietena de-a mea are Samsung corb si e f multumita de el

| TheBigJoker a răspuns:

Daca vrei sa stii cauta pe google daca nu esti hotarata da eu zic cai bun ca am vazut si am incercat un astfel de tel. Daca l-ai luat si pe cutie scria ''nu bate nu troncane '' ii clarlaughing. Funda :p