| dmrtr a întrebat:

Samsung corby s3650 este smartphone?

Răspuns Câştigător
| alexsz95 a răspuns:

Din nou ne intalnim, a 3 oara dai o bere laughing... Samsung corby si eu am asa ceva si imi place! plus e rezistent, a meu a fost scapat de 3 ori pe drum si a zburat din el bateria, cartela si inca mai merge perfect! Succes!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DorelSudoru a răspuns:

Nulaughingsi de aceeasi bani iti poti luat un smart...mai cauta
s3650 e corby(primul)

| JiHyun a răspuns:

Eu am corby s3650 si e fff bun.Are internet, e ieftin(modelul 1) si are google, radio, o groaza de chestii.Deci e un fel de smartphone.

| codrutfjgh a răspuns:

Buna! Nu, nu este pentru ca daca te vei uita la specificatii despre acest model, o sa observi ca sistemul de operare este unul propriu(facut de Samsung) spre deosebire de Android( by google), dar acum iti poti cumpara un smartfone la preturi foarte bune... gen Samsung galaxy mini, LG optimus me sau Vodafone smart.