| Alexia123simu a întrebat:

Hei TPU, o sa ma mut la o casa noua si as vrea niste idei pentru a decora! Dau funda! ^~^

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Decora cu ce? Pe interior, pe afara?

| Tumi a răspuns:

Cel mai bine cauti pe facebook instagram pagini dedicate acestor ideiwinking baftawinking

| bucurestiamenajari a răspuns:

Buna ziua,

Poti gasi pe acest sait fotografii, idei, preturi si tot ce tine de amenajari interioare, design etc : http://www.design-total.ro/

| BiancaTraista24 a răspuns:

Buna poti sa decorezi cu poze, postere si tot felul de chesti facute manual pe yotube gasesti ceva ce iti va placea sper ca te-am ajutat

| Pintea_Georgiana_1990 a răspuns:

Depinde de personalitatea ta! Daca iubesti natură incearca sa.it creezi un colt viu! Plantele iti vor da o stare de bine!

Poți incerca si fototapetul; este foarte placut sa ai orice fotografie doresti la dimensiunea unui perete!