| Dinutzaa a întrebat:

Hei! Vreau sa-mi mai schimb camera,dati-mi va rog niste site-uri cu decoratiuni,perne decorative,covorase, tablouri, etc. big grin

Răspuns Câştigător
| 070Alexa a răspuns:

Un singur cuvant "ikea" il ador decoratiuni perne covorase anul trecut cu doar 1 mil jum mi-am schimbat total camera cu ajutoru'l decoratiunilor

3 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Socreativethings.com - uita-te pe aici, o sa gasesti idei simple si atractive. Sper sa-ti placa.

| niculita4tpu a răspuns:

Salut, iti recomand http://expert-saltele.ro/ este un magazin foarte mare, are saltele, perne, cuverturi, lenjerii de pat, paturi, de toate. Firma are si magazin de scaune, daca te intereseaza unele de relaxare pentru dormitor. Eu de la ei am luat si mi-a convenit ca asigura transportul. O sa vezi, ai multe modele dintre care sa alegi. Funda? :D

| danailie2004 a răspuns:

Http://www.cadouridecoratiuni.ro/ Sper sa gasesti ce-ti trebuie! :)